31 жовтня о 10:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-сніданок «Перші кроки медреформи: чого чекати українцям?»

19 жовтня Верховна Рада ухвалила перший із пакету законів, що запускають процес змін у медичній системі. За умови підписання цього закону президентом, уже із 1 січня 2018 року відбудеться перехід від бюджетного washington wizards through the years утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Запрацює так званий принцип «гроші йдуть за пацієнтом». А після прийняття повного пакету законів з’явиться Національна служба здоров’я, яка займатиметься замовленням послуг для пацієнтів, управлінням бюджетом washington wizards through the years і його розподілом між медичними закладами. Передбачається, що 100% безкоштовною для громадян буде первинна, екстрена та паліативна допомога, а також ведення вагітності і пологи.

Чи допоможе реформа вивести медицину в Україні на якісно новий рівень? Чи буде paul pierce washington wizards для незахищених верств населення доступним відвідування медичних закладів? Як знайти washington wizards nike собі сімейного лікаря? Ці та інші питання обговорять учасники прес-сніданку.

Спікери:

  • Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України;
  • Сергій Березенко, народний депутат України;
  • Олександр Ябчанка, експерт групи “Реформа системи охорони здоров’я”  РПР

Модератор: Віктор Таран, член Ради РПР, голова Центру «Ейдос»

Журналісти матимуть змогу поставити свої запитання та поспілкуватися з учасниками прес-сніданку.

Щоб взяти участь у прес-сніданку, необхідно зареєструватися за посиланням

 

Контактна особа

Саша Ступаковська, 063-661-8765

 

Показати кнопки
Сховати кнопки