Центр “Ейдос” оголошує конкурс на пошук Кейтирингової компанії для проведення Форуму для молоді «3D-лідерство: держава, бізнес, громадський сектор», що відбудеться  в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці чи юридичні особи, які мають досвід організації та здійснюють відповідну діяльність. 

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить​ харчуванням 150 чоловік, а саме необхідні 1 кава-пауза звичайна, 1 кава- пауза посилена та фуршет ​15 червня 2018 року.

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Досвід організації  ​харчування форумів, ​тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

Тендерну пропозицію, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та ​меню з вказаною сумою його вартості;

Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії свідоцтва платника єдиного податку.

​Для юридичних осіб обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії свідоцтва платника ПДВ (за наявності).

Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою office@cpsa.org.ua  до ​06​ червня. 

2018 року включно із зазначеною темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг Кейтирингової компанії».

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Показати кнопки
Сховати кнопки