Місто засинає, прокидається маф… Ой, ні! Прокидаються корупціонери! «Антикорупційна мафія» – це інтелектуальна гра, що відображає модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом – бюджетом міста.

Навесні ми навчили 12 амбасадорів із різних куточків України тонкощам модерування гри. У серпні регіональні клуби “Антикорупційної мафії” розпочали роботу. І вже 2 жовтня ми зберемо 24 гравця з найвищими рейтингами для фінального змагання, перебіг якого буде транслюватися онлайн.

Хочете на власні очі побачити, як свідомі громадяни захищають бюджет від розкрадання? Долучайтеся онлайн до першого всеукраїнського турніру з “Антикорупційної мафії”, який відбудеться 2 жовтня у Києві!

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/knLUXXfcimwqrocD8

Ви також можете безкоштовно отримати набір “Антикорупційна мафія” для вашої організації чи закладу. Просто заповніть анкету: https://forms.gle/TvgGsDmrG5mNhUsZ8

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID_ВзаємоДія завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки