Перевіряти отримувачів державних коштів стало ще простіше. Ми знову вдосконалили модуль E-Data системи Відкритий бюджет, який відображає найбільших отримувачів переказів державних коштів. Цього разу нашим партнером в цьому стала платформа перевірки контрагентів Youcontrol.

Відтепер відразу зі списку контрагентів можна перейти до перегляду їх досьє на платформі Youcontrol. Для цього треба просто клікнути на код контрагента.

На Youcontrol ви можете знайти досьє контрагента, реєстраційні дані, історію, судові справи, ліцензію, податкову інформацію та багато іншого.

Дана функція буде корисна журналістам-розсідувачам, а також небайдужим громадянам, які слідкують за станом справ у своїй громаді.

Як казав відомий ірландський рок-музикант Боно: “Корупція – це найгірша хвороба в світі. Але від неї є вакцина – прозорість”. Система Відкритий бюджет якраз і стоїть на варті прозорості. Якщо ваші місцеві органи влади ще не висвітлюють свою діяльність прозоро, підкажіть їм це зробити. Інтеграція модулів системи та користування ними є абсолютно безкоштовними.

Детальніше про доступні модулі за посиланням.

Показати кнопки
Сховати кнопки