Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціював блокування грошових виплат на депутатські повноваження депутату-втікачу Олександру Онищенку. Таку інформацію спікер надав на моє жовтневе публічне звернення. Про це розповідає наш експерт Гліб Канєвський у своєму блозі для Української Правди.

Як відомо, протягом літа цього року народному депутату Олександру Онищенку виплачено з бюджету 52 275 гривень саме на виконанням депутатських повноважень. Хоча з липня Онищенко переховується за кордоном.

Вже другого листопада за дорученням Андрія Парубія регламентний комітет парламенту розглянув ситуацію з виплатами втікачу, і прийняв рішення рекомендувати апарату ВРУ “не проводити народному депутату України Онищенку О. Р. виплату коштів для відшкодування витрат на виконання ним депутатських повноважень до надання документів, що підтверджують наявність поважних причин, з яких він не виконував свої депутатські повноваження”.

19c25-000000000000001

77667-000000000000002

Андрій Парубій також наголошує на тому, що енергетичний комітет парламенту та управління справами ВРУ з 05 липня 2016 року припинили внесення відміток щодо присутності Олександра Онищенка до табеля обліку робочого часу. Відтак, з того часу заробітна плата втікачу не виплачувалася.

Хочеться вірити, що подібна добра практика блокування виплат буде застосовуватися і до інших майбутніх депутатів-втікачів. Адже, після нещодавнього буму декларацій не віриться, що Онищенко останній мігрант. А бюджетні гривні маємо берегти.

Показати кнопки
Сховати кнопки