He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Парламент зменшив державне фінансування партій вдвічі, чим посилить їхню залежність від тіньового фінансування – активісти | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

У наступному році державне фінансування політичних партій зменшиться вдвічі: з 1 мільярда до 500 мільйонів гривень. «Парламент у цьому році ухвалив закон, відповідно до якого розрахунок відбувається не від мінімальної заробітної плати, а від прожиткового мінімуму, 1600 гривень. У такий спосіб парламент зменшив фінансування партій з державного бюджету у два рази, чим у два рази посилив їхню залежність від тіньового фінансування», – розповів Віктор Таран, голова Центру «Ейдос», під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Аналіз фінансових звітів шести політичних партій показав, що саме із впровадженням державного фінансування, частка фінансування від юридичних і фізичних осіб суттєво зменшилась. «Ті партії, які намагались якось легалізувати свої доходи, вони після отримання державного фінансування дуже різко почали скорочувати свої доходи (від юридичних і фізичних осіб – прим.УКМЦ), і в них не було потреби залучати якість кошти, проводити їх через підставних осіб», – розповіла Катерина Давиденко, аналітик Центру «Ейдос».

 

Фінансові звіти показали, що в основному політичні партії витрачають свої кошти на виплати заробітних плат працівникам, на офіси та пропаганду. «Ми чітко бачимо, що зараз видатки партій, у першу чергу, ідуть на утримання апарату та офісів. Якщо партії будуть недоотримувати кошти, а ми уже змогли побачити їх реальні видатки та баланс, це означає, що партії ці кошти повинні будуть десь знайти», – зазначив Віктор Таран.

Приховування фінансування партій – найбільш кричущі порушення, із зафіксованих на кінець 2016 року, зазначив Сергій Адаменко, редактор порталу «Партійна каса», аналітик Центру «Ейдос». «Залишається проблема з рахунками партій, закон передбачає, щоб партії відкривали свої рахунки не тільки у центральних офісах, а і у всіх осередках. Є такі партії, де взагалі немає банківських рахунків. Також партії не вказують місце проживання своїх спонсорів, а закон вимагає це показувати. Також по всій країні спостерігається збільшення політичної реклами, однак, хто її фінансує у звітах не вказано», – додав він.

Більше інформації про фінансування партій у 2016-2017 рр:

Показати кнопки
Сховати кнопки