He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Керівний склад Рахункової палати виберуть уже в травні | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Керівний склад Рахункової палати Парламент планує назначити уже наступного місяця. «У golden state warriors Jerseys throwback травні ми плануємо розглянути і нарешті призначити 9 керівних членів Рахункової палати, органу, який відіграє ключову роль у контролі за використанням cheap golden state warriors Jerseys 2017 державних коштів,» –  про це заявили народні депутати, які долучилися до круглого столу «Виклики та завдання перед оновленою Рахунковою палатою», що відбувся 20 квітня.

Для запуску роботи Рахункової палати Парламенту необхідно якнайшвидше призначити членів керівного складу. Це мають бути висококваліфіковані та незалежні фахівці. Адже від їх доброчесності та ефективності залежить незалежність Рахункової палати. Це ключова передумова для встановлення внутрішнього фінансового контролю за органами влади та підвищення ефективності використання ними бюджетних коштів, – заявив Голова Центру “Ейдос” Віктор Таран під час свого виступу.

1-flowerchic

Політична криза, яка тривалий час існує в українському парламенті стала причиною того що уже майже рік не можуть обрати керівний склад та голову Рахункової палати. Через це golden state warriors Jersey curry у державному органі не можуть відбутися якісні зміни та реформування старих систем адміністрування, контролю та аудиту. Через відсутність голови не можуть бути прийняті важливі рішення щодо роботи та життєдіяльності Рахункової палати.

1-7

Цю ж тезу підтримав народний депутат України, член профільного комітету Іван Крулько, який озвучив актуальну інформацію про перебіг конкурсу на посаду членів Рахункової палати. Зокрема, детально розповів про всю виконану профільними підкомітетом та комітетом роботу Cheap Golden State Warriors Jerseys в цьому напрямку. На його думку, кандидати попередньо відібрані і лише парламентська криза заважала обранню кандидатів у сесійній залі.

Представник Рахункової палати Василь Невідомий під час свого виступу підкреслив: “Перед Рахунковою палатою стоїть ще одне важливе завдання: сформувати та затвердити cheap golden state warriors Jerseys oak місію, бачення своєї ролі в суспільстві, цілі реформування інституції. Метою розробки цієї стратегії розвитку має стати підвищення її інституційної, організаційної та професійної спроможності. Також у структурі мають розробити технічне завдання та розглянути питання впровадження міжнародного проекту зміцнення інституційного потенціалу Рахункової палати. Але для цього необхідно повністю укомплектувати цей орган”.

1-flowerchic0

1-flowerchicflowerchic

1-5

Депутати, які були присутні на круглому столі підтвердили свою готовність якнайшвидше після подання відповідним Комітетом ВР України кандидатур на керівні посади вибрати та затвердити необхідних 9 осіб. Адже це дозволить у максимально швидкі темпи оптимізувати державні видатки та максимально сприяти зміцненню підзвітності, прозорості та цілісності державного сектору.

Показати кнопки
Сховати кнопки