14 березня Київська школа економіки спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) та Центром політичних студій та аналітики запрошує на обговорення необхідності прийняття закону про міжнародну допомогу, який готує МЕРТ в рамках реформи координації міжнародної допомоги.

Олена Трегуб, Директор Департаменту міжнародних програм в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, представить проект закону. В обговоренні візьмуть участь представники донорських організацій, які надають допомогу Україні, та громадських організацій.

На сьогодні Україна є одним з найбільших реципієнтів міжнародної донорської допомоги в Європі, яка надходить як від інших країн, так і від міжнародних організацій. Проте, на рівні парламенту, досі не було прийнято закону, який би регулював міжнародну допомогу в Україні. В жодному законодавчому акті досі не визначено поняття «міжнародна допомога». Це означає відсутність єдиного комплексного підходу до вирішення питань, пов’язаних з формуванням та реалізацією міжнародної політики з залучення та використання міжнародної допомоги. Запропонований проект закону про міжнародну допомогу має на меті законодавче врегулювання формування цілісної державної міжнародної політики щодо визначення єдиної системи планування, залучення, використання та моніторингу міжнародної допомоги та забезпечення ефективного і прозорого її використання на довгостроковий розвиток України.

Дата проведення: 14 березня 11:00-13:00.
Місце: Київська школа економіки, вул. Дмитрівська 92-94, 4й поверх.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь: http://goo.gl/lBsbGv

Показати кнопки
Сховати кнопки