14 березня Київська школа економіки спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) та Центром політичних студій nba t-shirts for sale та аналітики запрошує на обговорення необхідності прийняття закону про міжнародну допомогу, який готує МЕРТ в рамках реформи координації міжнародної допомоги.

Олена Трегуб, Директор Департаменту міжнародних програм в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, представить проект закону. В обговоренні візьмуть участь представники донорських організацій, які надають допомогу Україні, та громадських організацій.

На сьогодні Україна є одним з найбільших реципієнтів міжнародної донорської допомоги в Європі, яка надходить як від інших країн, так і від міжнародних організацій. Проте, на рівні парламенту, досі не було прийнято закону, який би регулював міжнародну допомогу в Україні. В жодному законодавчому акті досі не визначено поняття discount nba t-shirts «міжнародна допомога». Це означає відсутність єдиного комплексного підходу до vintage nba t-shirts вирішення питань, пов’язаних з формуванням та реалізацією міжнародної політики з залучення та використання міжнародної допомоги. Запропонований проект закону про міжнародну допомогу має на caricature nba t-shirts меті законодавче врегулювання формування цілісної державної міжнародної політики щодо визначення єдиної системи планування, залучення, використання та моніторингу міжнародної допомоги та забезпечення ефективного adidas nba t-shirts і прозорого її використання на довгостроковий розвиток України.

Дата проведення: 14 березня 11:00-13:00.
Місце: Київська школа економіки, вул. Дмитрівська 92-94, 4й поверх.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь: http://goo.gl/lBsbGv

Показати кнопки
Сховати кнопки