He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Набір на першу Теплицю громадських ініціатив для Буковини та Полтавщини | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

28 вересня стартує набір до першої в Україні Теплиці громадських ініціатив. Активісти з Чернівецької та Полтавської областей сформують команди, пройдуть навчання і отримають фінансування до 75 тис. грн., а також юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку для реалізації своїх проектів. У фокусі – реалізація можливостей громад в рамках децентралізації.

«Теплиця» працюватиме в форматі бізнес-інкубатора і пройде в три етапи:

  1. З 28 вересня до 9 жовтня для Буковини і до 16 жовтня для Полтавщини громадські організації, ініціативи та Movie Edtion Jersey окремі активісти реєструються до участі та пропонують ідеї громадських ініціатив у своїх містах або селах. Пріоритет віддаватиметься проектам у сферах децентралізації та розвитку громад.
  2. 19-20 жовтня у Чернівцях та 25-26 жовтня у Полтаві відбудеться навчальна Wholesale Movie Edtion Jerseys сесія, на якій найсильніші команди та активісти отримають знання у сферах зміцнення локальної демократії та Movie Edtion Jerseys проведення успішних адвокаційних кампаній.
  3. Cheap Movie Edtion Jerseys

  4. Протягом тижня утворені команди зможуть допрацювати свої проекти. Найкращі ініціативи отримають фінансування до 75 тис. грн. в рамках програми «U-LEAD з Європою», а також юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку для втілення проектів від Центру «Ейдос».
  5. Протягом чотирьох місяців команди будуть реалізовувати свої проекти під наглядом менторів проекту. Конкретні результати роботи будуть представлені на спільній підсумковій конференції для проектів з Чернівецької та Полтавської областей.

Участь можуть взяти представники громадських організацій та ініціатив, активісти, журналісти з Чернівецької та Полтавської областей.

Реєстрація для new Jersey nets Jerseys Чернівецької області триватиме до 23:59 9 жовтня за адресою http://bit.ly/TGI-Cher  і для Полтавської області до 23:59 16 жовтня за адресою http://bit.ly/TGI-Pol 

Участь у «Теплиці» безкоштовна. Учасникам забезпечується також участь, проїзд, проживання та харчування під час навчальної сесії.

Участь у навчальній сесії є обовязковою. 

infogr-2in1

Проект «Теплиця громадських ініціатив» стане можливим завдяки підтримці програми «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». Програма спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Показати кнопки
Сховати кнопки