Poster-small

Центр політичних студій та аналітики оголошує сьомий набір до участі у Вищій політичній школі. Якщо тобі від 18 до 29 років, ти є представником громадської організації, органу студентського самоврядування або просто політично активним громадянином – тобі до нас.

Головні акценти в ході навчання – ціннісні аспекти та якісна політична освіта.

В рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів у різних регіонах України для 2 груп. В програмі навчання: політичні ідеології, базові цінності,  енергоефективність, правосвідомість, конституційні системи України та інших держав тощо.

Участь у школі безкоштовна!

До участі запрошуються кандидати від 18 до 29 років, які:

  1. Мають досвід роботи у суспільно-політичному або громадському русі
  2. Займають активну життєву позицію
  3. Прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін

Для участі у конкурсі необхідно:

  1. Заповнити Анкету учасника (bit.ly/1SFoM5T), з обов’язково заповненими усіма графами.
  2. Надіслати Резюме (bit.ly/1SFoM5T) з фото.
  3. Надіслати рекомендацію на фірмовому бланку з печаткою від керівника організації, що рекомендує Вас до участі у проекті.
  4. Проаналізуйте уривок з твору Бена Елтона “Сліпа віра” (bit.ly/1KCigK8). Базуючись на даному уривку, напишіть есе на темуСвобода в інформаційному світі: персональний вибір чи сліпа віра? (300-500 слів)

Повний пакет документів відсилайте до 28 лютого 2016 року включно на електронну адресу vps@eidos.org.ua . Увага, перед надсиланням документів просимо ознайомитися з рекомендаціями щодо їх оформлення (bit.ly/1K97QSk).

Щоб слідкувати за конкурсом та ознайомитися з результатами відбору підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру (bit.ly/CPSAFB)

Навчання в Школі здійснюється за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Додаткова інформація за тел.: 067 506 81 62, за електронною адресою – vps@cpsa.org.ua

Показати кнопки
Сховати кнопки