He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

УКРАЇНА ПОТРАПИЛА ДО 40 КРАЇН ІЗ НАЙПРОЗОРІШИМИ БЮДЖЕТАМИ | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Україна у 2017 році посіла 39 місце зі 115 у міжнародному рейтингу бюджетної прозорості. Це на 18 сходинок вище, ніж було у 2015 році. Про це під час прес-конференції повідомив Володимир Тарнай, експерт Центру «Ейдос, який є партнером в Україні International Budget Partnership.

У 2017 році рейтинг України зріс на 14% у порівнянні з оцінкою 2015 року, що дало їй змогу піднятися аж на 18 позицій. Україна за рівнем прозорості бюджету посіла 39 місце в світі з загальною кількістю нарахованих балів – 54. Це більше, ніж середній рівень бюджетної прозорості по всьому світу, який складає 43 з 100. За рівнем громадської участі у бюджетному процесі – набрала 30 балів, а за рівнем бюджетного контролю – 83.

За словами першого заступника міністра фінансів України Оксани Маркарової український бюджет має одну ключову перевагу перед іншими провідними країнами: «Закон про доступ до публічної інформації – це та рушійна сила, яка дозволяє українцям фактично онлайн спостерігати на порталі Е-дата за тим, скільки, куди і кому платять грошей із державного бюджету їх розпорядники. Ось уже 3 роки Україна показує позитивні тенденції у сфері бюджетної прозорості та підзвітності,» – зазначила Маркарова.

Рейтинг IBP – перший в світі рейтинг бюджетної прозорості, який за єдиною методологією аналізує бюджети 115 країн і складається незалежними експертами раз на 2 роки.

Рейтинг покликаний оцінити рівень бюджетної  прозорості, визначити чи надає центральний уряд своєчасно доступ до восьми ключових бюджетних документів, чи доступні вони онлайн, чи ці документи містять повну інформацію про бюджет. Кожна країна отримує оцінку в балах (з 100 можливих), що й визначає її рейтинг в Індексі бюджетної прозорості, який є єдиним в світі незалежним, порівняльним інструментом оцінки бюджетної прозорості.

Більше інформації про результати України ми можете знайти на Open Budget Survey Data Explorer на survey.internationalbudget.org

Показати кнопки
Сховати кнопки