He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Менше половини місцевих рад імплементували антикорупційне законодавство | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Рівень імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами складає лише 44%. Однак, це майже в 4 рази більше, ніж минулого року, коли ця цифра ледь досягала 12%. Про це заявила експерт Центру політичних студій та аналітики Дарія Слизьконіс під час презентації свого дослідження в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Моніторинг здійснювався протягом 2015-2016 роках коаліцією “Прозорі ради” у 7 областях (Вінницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Тернопільській, Черкаській, Чернігівській) України, діяльність якої координував ЦПСА.

Загальна тенденція впровадження антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування негативна. Так, за майже 2 роки з моменту прийняття антикорупційних законів 2014 року, atlanta hawks Jersey throwback менше половини місцевих рад внесли зміни до своїх регламентів, врахувавши ці закони та рекомендації, які розробили експерти Центру політичних студій та аналітики. Деякі із рад взагалі не взяли до уваги антикорупційні закони. У результаті 24 ради (43%) із 56 охоплених моніторингом не імплементували жодної норми з кращих практик, які пропонували активісти. 7 міських рад (13%) запровадили всього atlanta hawks Jersey and shorts по одній нормі. Так аутсадерами стали Золотоніська міська рада, Енергодарська міська рада, Чигиринська міська рада, Василівська міська рада та Городнянська міська рада.

 

Подібна практика вказує, що влада на місцях не готова боротися із корупцією і продовжує ігнорувати вимоги громадянського суспільства. “Як показує досвід, не важливо, Схід чи Захід, Північ чи Південь. Якщо є політична воля керівника, то рекомендації громадських активістів будуть впроваджені, якщо немає волі – не буде,” atlanta hawks Jersey 1996 – заявив Віктор Таран, голова Центру політичних студій та аналітики.

8

Активісти підкреслили і той факт, що деякі із рад активно співпрацюють із громадянським суспільством та Коаліцією. У результаті цього вони значно підвищили свій рейтинг. Так лідерами врахування рекомендаційстали Вінницька обласна рада, Одеська міська рада,  Яремчанська міська рада, Запорізька міська рада та Ренійська міська рада. Також Коаліція співпрацює із рядом політичних партій. Проте ці результати все ще не дають приводів для радості.

4

Дарія Слизьконіс в свою чергу додала: “Імплементація антикорупційних норм у місцевих регламентах – це лише перший крок у нашій роботі. Надалі активісти Центру та інші коаліціанти мають намір змусити депутатів виконувати ці антикорупційні норми”.

1

Так сьогодні триває судова справа проти секретаря міської ради та міського голови Івано-Франківська за обмеження прав доступу до інформації. Адже під час першої сесії Івано-Франківської міської ради сьомого скликання було прийнято рішення про регламент міського виконавчого комітету. “Коли цей регламент був опублікований, то було виявлено ряд норм, які викликають багато запитань. Як, на приклад, положення про те, що за пропозицією міського голови доступ на засідання та доступ до інформації може бути обмежений,” – розповіли активісти.

Представник Омбудсмена Ірина Кушнір заявила, що Офіс Уповноваженого і надалі буде всіляко підтримувати захист прав громадян України у їхньому прагненні до подолання корупції на місцях. Адже імплементація норм, запропонованих активістами, atlanta hawks Jersey 2017 на місцях допоможе вирішити проблеми конфліктів інтересів, доступу громадян до пленарних засідань та постійних комісій, доступ до інформації про прийняті рішення та проекти рішень, дієвих механізмів участі громади у прийнятті рішень (громадські слухання та ініціативи), підзвітність депутатів та голів рад, впровадження електронних петицій тощо.

Нагадаємо, у жовтні, напередодні місцевих виборів, був підписаний Меморандум atlanta hawks Jersey 2018 між Коаліцією і кандидатами та деякими політичними партіями. У ньому вони зобов’язувались у разі проходження в ради імплементувати запропоновані активістами практики виконання антикорупційного законодавства. Зокрема, за основу було взято 6 антикорупційних законів «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про запобігання корупції», «Про публічні закупівлі», «Про звернення громадян».

Показати кнопки
Сховати кнопки