Якоріння, фреймінг, заміна атрибуту – поняття, про які ви ще, можливо, не чули, але які щодня на вас впливають. Цього разу запрошуємо послухати та обговорити те, як наша схильність обдурюватись змінює політику та економіку. Поговоримо про:

  • наші когнітивні упередження,
  • помилки оцінки,
  • психологічні схильності,
  • вплив через маніпуляції,
  • та як від цього рятуватися.

Запрошений спікер: Сашко Кульчицький – керівник відділу комунікацій міжнародного фонду “Відродження” . Спеціалізується на роботі зі ЗМІ та новими медіа. Має досвід роботи у просуванні громадських організацій та у журналістиці. В минулому працював у Центрі “Ейдос”, МГО Інтерньюз-Україна, Ресурсному Центрі ГУРТ, рекламному агентстві Media Ukraine. Публікувався на сайтах Українська правда, Лівий берег, The Insider тощо.

Чекаємо в AGORA club. Запрошуємо до участі молодь від 16 до 30 років.

Що? Лекція – дискусія в “Пастки для мозку: як наша схильність обдурюватись змінює політику та економіку”

Де? м. Київ, місце буде повідомлено пізніше

Коли? 23-тє квітня (вівторок), 18:30-20:30

Вхід вільний за умови реєстрації за посиланням – http://bit.ly/agora0702

Слідкуйте за новинами на сторінці події – https://www.facebook.com/events/340783109881548/  

 

Про AGORA CLUB:

AGORA CLUB  – місце інтелектуальних зустрічей.

Агорою називалась площа у давньогрецькому місті, яка була центром суспільного життя, найважливішим місцем торгівлі і підприємництва, театральною сценою, майданчиком для змагань і улюбленим місцем для інтелектуальних дискусій.

Ми ж хочемо створити сучасну агору як платформу для дискусій, нетворкінгу, спілкування з лідерами думок та інших цікавих форматів.

Ми піднімаємо суспільно важливі теми.

Ми ділимося проривними ідеями.

Ми уважно слухаємо і палко дискутуємо.

Приєднуйся!

 

Захід проводиться Центром «Ейдос» в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Показати кнопки
Сховати кнопки