Як місцеві органи влади виконують антикорупційні закони? Що стоїть на заваді прозорості та підзвітності місцевих рад? Як змусити депутатів та чиновників на місцях розпочати боротьбу з корупцією? Які місцеві ради найбільш прозорі, а які – найбільш закриті?

На всі ці питання можна буде отримати відповідь під час круглого столу «Прозорі ради: міф чи реальність», який розпочнеться 24 березня о 10:00 у Офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8).

В ході круглого столу будуть підведені підсумки річної роботи коаліції «Прозорі ради», яка працювала над впровадженням антикорупційних механізмів у роботі міських та обласних рад у регіонах України.

Учасники круглого столу:

  • Валерія Лутковська, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;
  • Роланд Ковач, представник Pact в Україні;
  • Віктор Таран, голова Центру політичних студій та аналітики;
  • Експерти та активісти коаліції «Прозорі ради».

В рамках круглого столу будуть також оголошені лідери рейтингу прозорості серед місцевих рад України, а також алгоритми співпраці з органами влади для запровадження антикорупційних норм.

Запрошуємо представників громадськості долучитися до роботи круглого столу. Для участі необхідно зареєструватися за адресою http://goo.gl/forms/TuLhWDOzau

Реєстрація розпочнеться о 9:30.

Увага, організатори не відшкодовують витрати за проїзд/харчування для учасників круглого столу.

У разі виникнення питань звертайтеся за адресою daria@cpsa.org.ua, вказавши в темі листа «Круглий стіл».

Реєстрація ЗМІ відбудеться на місці.

Показати кнопки
Сховати кнопки