26 лютого 2013 року о 10:00 годині в конференц-залі готелю «Київ» відбудеться круглий стіл «Державні закупівлі в Україні: масштаб зловживань, шляхи вирішення, персоналії, регіони».

Мета круглого столу – обговорення найбільш гострих проблем державних закупівель за участі керівників центральних виконавчої влади, профільних комітетів Верховної Ради та ключових неурядових організацій, що здійснюють моніторингову діяльність у цій сфері. Очікується вироблення рекомендацій щодо значного підсилення заходів із боротьби із корупцією під час державних тендерів.

До участі у круглому столі запрошені Віктор Чумак, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Ігор Прасолов, Міністр економічного розвитку та торгівлі України, Борис Горбанський, директор Департаменту державних закупівель та державного замовлення, Василь Цушко, голова Антимонопольного комітету України та Петро Андрєєв, голова Державної фінансової інспекції України.

Серед доповідачів Віктор Таран, директор Центру політичних студій та аналітики, Олексій Шалайський, головний редактор порталу «Наші Гроші», Олексій Хмара, президент Transparency International Україна, Віталій Шабунін, Голова Правління Центру протидії корупції, Наталія Лаврецька, ГО «БРАМА», координатор проекту в Львівській області, Гліб Канєвський та Андрій Марусов, експерти ЦПСА, а також Ольга Будник, керівник проекту моніторингу державних закупівель ЦПСА.

 

Захід відбуватиметься за адресою: готель Київ, вул. Грушевського, 26/1
Попередня акредитація не потрібна.

Програма заходу: «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Думки, що будуть викладені на заході, є винятковою відповідальністю Центру політичних студій та аналітики та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США, Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

 

 

Показати кнопки
Сховати кнопки