He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Корупція із центрального рівня плавно перетікає в регіони,” – Гліб Канєвський | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

«У рамках проекту, який реалізується за підтримки Посольства США в Україні,  передбачено створення нової веб-платформи, яка буде допомагати громадськості, журналістам та представникам бізнесу протидіяти корупційним схемам в Київській області, коли відбуваються тендерні закупівлі», – сказав один із учасників проекту Віталій Дроботун, голова правління правозахисної організації «Права людини».

За його словами, в рамках проекту передбачено проведення тренінгів для громадських активістів, журналістів та небайдужих людей з тим, щоб навчити їх протидіяти корупції у сфері державних закупівель та розпізнавати ознаки корупційних зловживань при проведенні тендерів. На ресурсах платформи будуть розміщені типові зразки документів, скарг, заяв, якими може скористатися будь-який громадянин, якщо вважає, що його права порушено, щоб потім звертатися до державних або судових органів.

Керівник проекту Олексій Буданов навів статистичні дані, за якими на корупційні схеми у сфері державних закупівель може припадати до 20%, що еквівалентно customize nba t-shirts 50 млрд грн.

«Цей проект спрямований на упередження корупції у сферах державних закупівель, а не боротьбу із її наслідками», – підкреслив він.

У свою чергу Гліб Канєвський, керівник проекту “Місцеві бюджети NBA T-Shirts під контролем громадських і пацієнтських організацій”, зауважив, що ринок державних закупівель в Україні стоїть на порозі «великої революції», адже вже з квітня всі центральні органи влади перейдуть на електронні аукціони, а з серпня «підтягнуться» й усі інші органи влади та місцевого самоврядування. Це надає зусиллям у боротьбі з махінаціями nba t-shirts design у цій сфер особливої важливості.

«Негативною тенденцією є те, що корупція із центрального рівня плавно перетікає в регіони. Це обумовлено двома факторами. Перший – це фактор децентралізації, коли місцеві бюджети отримують більше коштів. Другій фактор – це те, що і активісти, і ЗМІ останні два роки активно досліджують публічні закупівлі на національному рівні. Поряд з цим, «терра інкогніта» залишаються торги тих же регіональних, районних управлінь освіти, ЖКХ, охорони здоров’я, які на рік витрачають десятки мільйонів гривень, atlanta hawks Jerseys 2017 але фактично в регіонах їх ніхто не контролює», – наголосив він.

Активісти зауважили, що антикорупційний проект у Київській області є лише пілотним. old atlanta hawks Jersey Якщо платформа доведе свою ефективність, цей досвід буде поширено й на інші регіони України.

Показати кнопки
Сховати кнопки