He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Кадрові ротації в херсонській мерії: все тільки починається | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Понеділок 11 березня порадував одразу кількома новинами про кадрові ротації в херсонській міськраді. Як стало відомо, з понеділка в Херсоні новий керівник управління земельних ресурсів.

На цю «хлібну» посаду був переведений Рубен Степанян, який до цього працював керівником не менш «прибуткового» фонду – комунального майна Херсона.

Окрім того, Степаняну пророкують посаду департаменту містобудівництва замість Олега Бєлоглазова. Куди подінеться депутат міськради від Партії Регіонів поки невідомо. Нашому кореспонденту вдалось поговорити із одним із чиновників мерії, який відкрив завісу цієї ситуації.

За словами співрозмовника, joe namath new york jets Jersey «відхід» пана Бєлоглазова підготований давно. Причина банальна – він став youth new york jets Jersey незручною фігурою для всіх.

«Пропрацювавши в цьому департаменті, Бєлоглазов втратив страх і совість. Говорять, що він зумів «протягнути» земельні питання, вартість котрих вимірюється десятками, а то й сотнями тисяч через комісії, при цьому прикривався іменем колишнього мера Сальдо, котрий про це навіть не підозрював.», уточнив співрозмовник. Такий безконтрольний гравець в наш бурхливий час команді міськради не потрібен.

Саме з цієї причини, на цей відповідальний пост поставили «перевірену» людину – Степаняна. За словами Зої Бережної, першочерговим завданням Роберта Степаняна буде стягнення дебіторської заборгованості по платі за землю в держбюджет, а також питання цільового використання земельних ділянок.

«Варто подивитись які ділянки, наприклад, виділялись під будівництво багатоквартирних будинків, а використовуються під wholesale new york jets Jerseys for toddlers автостоянки. Необхідно перевірити як платять за землю підприємства в центрі Херсона. До прикладу, власники колишньої взуттєвої фабрики не платять із 2012 року. Не платить за землю і Херсонський машинобудівний завод» – сказала З. Бережна.

Глава опозиційної фракції «Батьківщина» в Херсонській міській раді Володимир Миколаєнко прокоментував кадрові ротації наступним чином: «Окрім того, що роботою даного департаменту були незадоволені опозиційні депутати, останнім часом зросло незадоволення роботою Олега Бєлоглазова і в Партії регіонів. Це опосередковано підтверджено тим, наскільки Cheap New York Jets Jerseys складно регіоналам стало «протягувати» через сесію земельні питання. Враховуючи досвід попередніх років, можна припустити, що справа особисто в пані Бєлоглазові, котрий на собі сконцентрував дуже багато негативу. Це і несвоєчасна підготовка документів для комісій, і непрозорість діяльності, і занадто велика кількість підприємців, котрі скаржаться на роботу земельного департаменту» – заявив Миколаєнко. Не обійшлось тут і без звернень в фінінспекцію і прокуратуру, котрі зробили Олега Бєлоглазова одним із центральних персонажів голосного корупційного скандалу в депутатському корпусі міськради.

В тому, що Олег Бєлоглазов буде «відлучений» від серйозних питань, ніхто не сумнівається. Звісно, ми повіримо, що вся ця схема із відходом Олега Бєлоглазова була використана тільки заради того, щоб перевірити чи платить за землю мертвий Херсонський машинобудівний завод.

Окрім того, наш співрозмовник із міськради прокоментував і відхід Степаняна із до цього прибуткового фонду комунального майна.

«Там вже нічого не залишилось», – сухо констатував він.

На цьому кадрова кадриль не закінчується, а , схоже, тільки починається. Депутатиміськради отримали пакети документів для обговорення в комісіях, серед яких виявився цікавий документ – проект рішення про призначення заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Якщо вірити документам, наступним заступником мера стане колишній начальник управління ЖКГ ОДА Віталій Кузьмін, котрий має великий досвід в «комуналці», місце якого восени зайняла Олена Ротова.

До речі, уже тоді чиновнику  пророкували керівництво одним із двох департаментів мерії Херсона – або департаментом ЖКГ(Зараз керує Ігор Марченко), або…департамент містобудування та використання землі.

 Вся ця малозрозуміла пересічному читачу круговерть має просте пояснення – дестабілізації команди колишнього discount new york jets Jerseys ме6ра Сальдо настав кінець. Схоже, що нові варіанти політичного пасьянсу красномовно говорять нам про те, що навіть «обезголовлена» міська влада здатна самоорганізуватись і самоочиститись, лишень би залишитись при владі.

Проект «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель», що реалізується Фондом Сприяння Громадянській Активності і Центром Політичних Студій та Аналітики в межах спільної ініціативи PactInc., Міжднародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

 

Джерело: МОСТ

Показати кнопки
Сховати кнопки