He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Громадськість закликає Парламент внести зміни до законів, аби забезпечити відкритість інформації про використання публічних коштів | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Група Публічні фінанси Реанімаційного Пакету Реформ закликає голову Верховної Ради та народних депутатів як можна скоріше винести на розгляд у сесійній залі законопроект №5061 про зміни до закону «Про відкритість використання публічних коштів» та прийняти його у першому читанні.

19 жовтня законопроект успішно пройшов обговорення у Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики та був одноголосно рекомендованим до прийняття у першому читанні.

Документ дозволить уже найближчим часом якісно підвищити рівень виконання закону №183-VIII від 11 лютого 2015 року «Про відкритість використання публічних коштів», який регулює роботу ресурсу Є-data, офіційного порталу публічних фінансів України. Станом на 1 жовтня 2016 року на порталі зареєструвалося лише 46% виконавців. А серед державних підприємств ця цифра становить 16%. Такі дані свідчать про те, що розпорядники публічних коштів просто проігнорували закон.

Тому автори законопроекту №5061 пропонують посилити відповідальність за порушення норм закону, зокрема запровадити адміністративні санкції за подання неповної або неправдивої інформації. У проекті змін чітко прописаний механізм державного, громадського та парламентського контролю за виконання закону. Адже до цього, по суті, не існувало органу, який мав контролювати процес заповнення особистих кабінетів на Є-data.

Однак, найбільш масштабною зміною є те, що законопроект №5061 передбачає публікацію на порталі не лише видатків, але і усіх надходжень на рахунки розпорядників бюджетних коштів. Такий крок дозволить побачити, наскільки прозоро працюють українські державні підприємства, яким є оборот коштів на їхніх рахунках та скільки податків вони сплатили.

Показати кнопки
Сховати кнопки