15 червня у «Холі Чемпіонів» НСК «Олімпійського» ввідбувся форум для молоді «3D-лідерство: держава, бізнес, громадський сектор». Захід зібрав активних представників молоді, що хочуть стати провідниками змін в українському суспільстві. Основною темою обговорення стало лідерство у трьох ключових напрямках: державному управлінні, бізнесі й громадському секторі». Модерувала форум телеведуча Марічка Падалко.

Форум організований Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та Українською Академією Лідерства в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “Взаємодія”.

У відкритті форуму взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, міністр КМУ  Олександр Саєнко, спеціаліст з програм у сфері демократії та врядування USAID Гарт Уілліс, керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський та голова центру «Ейдос» Віктор Таран.

В панельній дискусії по лідерству в державному управлінні взяли участь Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента України, Володимир Бондаренко, державний секретар Кабінету Міністрів України, Олексій Гончарук, голова Офісу ефективного регулювання, Наталія Бойко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції.

Про лідерство в бізнесі говорили Ваче Давтян, підприємець і бізнес-тренер, Сергій Гусовський, власник мережі «Ресторани Гусовських», ресторатор, Денис Шкіптан, старший партнер юридичної фірми «Pravovest», Юлія Плієва, генеральний директор «Apple Consulting».

На третій панелі учасники обмінювались досвідом в групах на тему лідерства в громадському сектору. Спікерами виступили Роман Зінченко, засновник «Greencubator», Марія Насєдкіна, керівниця ГО «Дивовижні», Олександра Дворецька, координатор юридичного напрямку БФ «Схід SOS», та Ольга Будник, виконавчий директор Центру «Ейдос».

Форум зібрав активних молодих українців – фіналістів проекту «Державотворець», а також представників громадських організацій. Його учасники мали змогу висловити власну думку, поділитися досвідом та отримати нові знання під час трьох панельних дискусій.

Показати кнопки
Сховати кнопки