2016 рік став роком Prozorro. В тендерній сфері нарешті запанував принцип «всі бачать все». Відтепер будь-який пацієнт зможе перевірити, які ліки закупила поліклініка, чи  в якій лікарні  заплановано ремонт.

Разом з тим, всевідкритість дала зрозуміти природу системних проблем в сфері забезпечення медичних установ. Це і уникнення конкуренції, і закупівлі по завищеним цінам, і низький рівень професійності тендерних комітетів. Протидія деяких місцевих органів влади системі Prozorro тільки поглиблює наслідки від наведених проблем.

Тому експерти центру підготували осібник “Ключові проблеми на шляху ефективного впровадження ProZorro в медичних установах на місцевому рівні”.

У праці читач знайде аналітичні дослідження системи Prozorro в медичній сфері, проведені з метою визначення альтернативних рішень існуючих проблем. Конкретні приклади, як дії різних органів влади позитивно чи негативно впливають на ефективність саме медичних закупівель. І, авжеж, згадані альтернативні рішення проблем.

Ці напрацювання стануть в нагоді членам тендерних комітетів медичних установ, представникам органів місцевого самоврядування, урядовим структурам, профільним експертам, а також свідомим активістам та пацієнтам.

Показати кнопки
Сховати кнопки