He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Експерти обговорили проблеми державних закупівель в галузі освіти | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

В Сумах 5 березня відбувся круглий стіл на тему «Державні закупівлі в галузі освіти: перші результати моніторингу на Сумщині та в інших областях України».

У заході взяли участь представники Всеукраїнської ініціативи «За чесні державні закупівлі в системі освіти», започаткованої у листопаді 2012 року провідними аналітичними центрами – Лабораторією законодавчих ініціатив, Центром Політичних Студій та Аналітики(ЦПСА) за участі регіональних партнерів. Зокрема, у круглому столі взяли участь Гліб Канєвський (Київ), Валентин Краснопьоров (Донецьк), Вадим Гришекін (Харків), Андрій Лучик (Волинь), Іскандер Барієв (Крим).

Також до дискусії долучились: заступник мера Сум Сергій Панченко, перший заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Козолуп, експерти Бюро аналізу політики Віктор Бобиренко та Іван Бортник.

Експерт ЦПСА Гліб Канєвський наголосив на тому, що моніторинг проходить у п’яти областях України і охоплює більше 60 органів освіти. Перший аналіз відповідей на інформаційні запити свідчить про типові порушення у різних областях. Українське законодавство стосовно державних закупівель недосконале, а тому змушує чиновників вдаватися до хитрощів, щоб вчасно організувати харчування дітей. Проблемою є й небажання pictures of new york giants Jerseys деяких керівників відділів освіти відповідати на інформаційні запити, спроби приховати інформацію.
Сергій Панченко поділився досвідом децентралізації державних закупівель у Сумах. Вже кілька років в обласному центрі школи самі проводять закупівлі для своїх потреб.

«Раніше якість обідів 40 тисяч сумських школярів залежала лише від добросовісності постачальників. Але new york giants Jersey 2017 після того як ми децентралізували бухгалтерію, кожна школа сама визначає що, скільки і у кого купувати, а тендерні процедури на закупівлю продуктів практично не проводяться. Наша мета забезпечити дітей якісним new york giants Jerseys for kids харчуванням за розумною ціною. Той факт, що за останні new york giants Jerseys for sale три роки не було жодної суттєвої скарги на якість харчування в сумських школах свідчить про правильність нашого підходу», – наголосив заступник міського голови.

Ігор Козолуп звернув увагу на недосконалість законодавства, особливо щодо процедур закупівель у одного замовника.

Віктор Бобиренко та Іван Бортник розповіли про досвід Бюро аналізу політики у моніторингу державних закупівель у різних галузях. Вони відмітили позитивну тенденцію до проведення чесних і прозорих закупівель продуктів харчування серед шкіл міста Суми. Аналіз закупівельних цін в деяких відділах освіти Сумської області викликали підозри у експертів щодо того, що їх було завищено. «Децентралізація new york giants Jerseys cheap державних закупівель в галузі освіти в Сумах – це спільна перемога громадянського суспільства та чиновництва. Децентралізація має свої позитивні наслідки за умови контролю з боку громадських організацій», – вважає Віктор Бобиренко.

Проект здійснюється за сприяння Європейського Союзу

Показати кнопки
Сховати кнопки