Центр «Ейдос» сьогодні, 14 травня, спільно з департаментом комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради запустили «Карту комунального майна».

Окрім того, в ході зустрічі з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим було досягнуто домовленості про створення робочої групи для напрацювання нового Положення оренди комунального майна.

«З Русланом Марцінківим домовились про створення робочої групи для напрацювання нового Положення оренди комунального майна. ProZorro.Продажі – будуть! Спільно з департаментом комунальних ресурсів запустили мапу комунального майна», – зазначив експерт Центру «Ейдос» Володимир Тарнай.

Фото: “Карта комунального майна” Івано-Франківська (скріншот з офіційного сайту Івано-Франківської міськради)

Проект реалізовується у рамках впровадження системи «Відкритий бюджет», який містить деталізовану інформацію про розподіл бюджету у вигляді інтерактивної інфографіки, інформацію про ключові показники виконання бюджетів з можливістю порівняти їх за роками, а також з іншими містами України, інформацію про бюджетний календар міста, карту ремонтів міста, бібліотеку найважливіших документів, що стосуються бюджету міста та інше.

Детальніше ознайомитися з наповненням та використанням коштів міського бюджету можна за посиланням: 

https://openbudget.in.ua/widgets/town/profile/55a807d96b61730709ee2000?locale=uk&fbclid=IwAR30Vi0fjAWBAbfSAq9tNm8-FsOh7jI-XxvxAWDswdZCGg1w3hDlgjlhmfU

Показати кнопки
Сховати кнопки