Комунальне підприємство «Вода Донбасу» у третьому кварталі 2012 році замовило обслуговування легкових автомобілів на 1 000 000 гривень. Увагу одразу привернула ціна із шести нулів за обслуговування, яка співмірна ціні новенького авто.   Підрядником, якому пощастило, виявилась також донецька фірма – «Авто Луч», якій на момент підписання договору виповнилося трохи більше року.

Цікаво, що на початку 2012 року комунальне підприємство проводило конкурсні торги по обслуговуванню легкових авто відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель». Тоді перемогла київська фірма «АТЛ». Один договір був укладений більше, ніж на 3 млн. гривень за обслуговування 83 автомобілів УАЗ та «Газель», а також 32 авто «Волга».  Другий договір на третину мільйона гривень був укладений за обслуговування двох Skoda Octavia, двох Skoda Superb, чотирьох Hyundai Sonata, та по одній Volvo S80, Suzuki Vitara, Opel Omega та Kia Magentis. Всього за 2012 рік КП витратило на ремонт легкових та вантажних автомобілів більше 5,7 млн. гривень.

Окрім обслуговування авто, комунальне підприємство замовило флаєри  майже за 700 тис. гривень у друкарні «Новий Світ», яка виплачує гонорари Президенту.

Нагадаємо, у  червні 2012 року за ініціативи Уряду був прийнятий Закон «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», який дозволив державним монополіям не проводити тендери.  

Автор: Канєвський Гліб

Проект розпочався завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ЦПСА та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки