He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Депутати виділили кошти на добудову поліклініки в Рівному | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Рішення про виділення на добудову частини закинутого шестиповерхового корпусу поліклініки №2, що на вулиці Драгоманова, підтримали депутати Рівненської міської ради. За виділення на цю справу 1,6 мільйона гривень проголосували більшість обранців, розглядаючи питання розподілу бюджету розвитку.

Таким чином, будівельні роботи у корпусі можуть розпочатися вже цього року. А з часом нові відділення поліклініки зможуть значно розвантажити лікувальний заклад.

Нагадаємо, довгобуд на Драгoманова мали завершити іще на початку 90-х. Втім, шестиповерховий корпус донині тільки руйнувався.

Рішення про виділення коштів на добудову корпусу поліклініки №2 стало першою перемогою в процесі реалізації адвокаційної кампанії ГО «Центр суспільних дій «Civitas» та ГО  «Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій «МІКС».

“На початку року ми звернулися до депутатів Рівнеради з пропозицією підтримати ініціативу про добудову поліклініки №2. Адже на позитивне вирішення питання  вже багато років сподіваються багато рівнян, які фактично не можуть отримати послуги в замалій для такої кількості пацієнтів поліклініці. Хоча, в той же час відповідно до реформи медичної галузі, Поліклініка №2 у Рівному має стати базовою і бути спроможною виконувати усі свої функції,” – розповів голова ГО «Центр nba Jerseys cavs суспільних дій «Civitas», координатор проекту «Місцеві бюджети під контролем пацієнтських та громадських організацій» у wholesale nba Jerseys cheap Рівненській області, що реалізується ГО «Об’єднання»Центр політичних студій та аналітики» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», Володимир Зиль.

Логічного завершення справа дійшла china wholesale nba Jerseys лише більш, ніж через місяць. Та після того, як у боротьбі за добудову частини напівзруйнованого шестиповерхового корпусу поліклініки №2 до ГО «Центр суспільних дій «Civitas» та ГО  «Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій «МІКС» долучилася ГО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Громадські активісти підписали меморандум про співпрацю в рамаках коаліції «Ефективна медицина» та поставили за мету контролювати процес використання бюджетних коштів у медичній галузі Рівного та області. На сьогодні до Cheap Stitched NBA Patch Коаліції входять вже 7 громадських об’єднань Рівненщини.

Наступними кроками Коаліція «Ефективна медицина» передбачає впровадити систему електронних закупівель «Prozzoro» в медичних закладах міста та області, промоніторити ефективність використання приміщень в закладах охорони здоров’я міста Stitched NBA Patch та розширити фінансування медичних програм.

Показати кнопки
Сховати кнопки