Рішення про виділення на добудову частини закинутого шестиповерхового корпусу поліклініки №2, що на вулиці Драгоманова, підтримали депутати Рівненської міської ради. За виділення на цю справу 1,6 мільйона гривень проголосували більшість обранців, розглядаючи питання розподілу бюджету розвитку.

Таким чином, будівельні роботи у корпусі можуть розпочатися вже цього року. А з часом нові відділення поліклініки зможуть значно розвантажити лікувальний заклад.

Нагадаємо, довгобуд на Драгoманова мали завершити іще на початку 90-х. Втім, шестиповерховий корпус донині тільки руйнувався.

Рішення про виділення коштів на добудову корпусу поліклініки №2 стало першою перемогою в процесі реалізації адвокаційної кампанії ГО «Центр суспільних дій «Civitas» та ГО  «Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій «МІКС».

“На початку року ми звернулися до депутатів Рівнеради з пропозицією підтримати ініціативу про добудову поліклініки №2. Адже на позитивне вирішення питання  вже багато років сподіваються багато рівнян, які фактично не можуть отримати послуги в замалій для такої кількості пацієнтів поліклініці. Хоча, в той же час відповідно до реформи медичної галузі, Поліклініка №2 у Рівному має стати базовою і бути спроможною виконувати усі свої функції,” – розповів голова ГО «Центр суспільних дій «Civitas», координатор проекту «Місцеві бюджети під контролем пацієнтських та громадських організацій» у Рівненській області, що реалізується ГО «Об’єднання»Центр політичних студій та аналітики» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», Володимир Зиль.

Логічного завершення справа дійшла лише більш, ніж через місяць. Та після того, як у боротьбі за добудову частини напівзруйнованого шестиповерхового корпусу поліклініки №2 до ГО «Центр суспільних дій «Civitas» та ГО  «Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій «МІКС» долучилася ГО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Громадські активісти підписали меморандум про співпрацю в рамаках коаліції «Ефективна медицина» та поставили за мету контролювати процес використання бюджетних коштів у медичній галузі Рівного та області. На сьогодні до Коаліції входять вже 7 громадських об’єднань Рівненщини.

Наступними кроками Коаліція «Ефективна медицина» передбачає впровадити систему електронних закупівель «Prozzoro» в медичних закладах міста та області, промоніторити ефективність використання приміщень в закладах охорони здоров’я міста та розширити фінансування медичних програм.

Показати кнопки
Сховати кнопки