Цього тижня необхідно ретельно слідкувати за роботою Верховної Ради. Адже у порядку денному стоїть надзвичайно new york knicks Jersey 33 важливий законопроект №5061, у разі прийняття якого, у закон «Про відкритість використання публічних коштів» буде внесено ряд змін, які дозволять підвищити якість його виконання.

Портал Є-data, який регулюється законом «Про відкритість використання публічних коштів» за останній рік зазнав нищівного ігнорування з боку державних службовців, державних та комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування. Рівень його виконання за оцінками експертів Центру “Ейдос” становить менше 50% по країні та 20% серед new york knicks Jersey ad державних та комунальних підприємств.

Тому Центр «Ейдос», спільно з експертами з Реанімаційного Пакету Реформ розробив зміни до закону, аби реформа публічних фінансів в Україні відбулася.

Законопроект №5061 дозволить:

– Збільшити New York Knicks Jersey суми штрафів за нерозкриття new york knicks Jersey blue інформації на єдиному веб-порталі використання публічних коштів

– Створить можливість грошових штрафів щодо розпорядників, які публікують недостовірну, неточну або неповну інформацію

– Уточнить порядок оприлюднення інформації на єдиному веб-порталі використання публічних коштів

– Встановить необхідності розкриття інформації про дохідну частину бюджету

rishennya

Законопроект ще у жовтні був підтриманий профільним комітетом у Верховній Раді, а днями, його підтримали і у Міністерстві економічного new york knicks Jersey logo розвитку та торгівлі.

5061

Тож уважно слідкуємо за роботою Верховної Ради, щоб остання не проігнорувала цей важливий законопроект!

Показати кнопки
Сховати кнопки