He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Чверть мільйона гривень додатково виділено на протидію туберкульозу | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Рішенням  Чернігівської міської ради були виділені додаткові кошти в сумі 260 тис. гривень  для протидії захворюванню на туберкульоз. З загальної суми 200 тис. гривень  планується виділити на придбання туберкуліну,  та  60 тис.  гривень на придбання флюороплівки.

Виділені кошти мають значно покращити ситуацію з профілактики туберкульозу в місті Чернігові, адже попередньо, у міському бюджеті на придбання туберкуліну було закладено лише 50 тис. гривень.

Крім того, у відповідь на звернення Чернігівської обласної громадської організації “Центру політичних студій та аналітики”, в управлінні охорони здоров’я Чернігівської міської ради повідомили, що питання щодо пролонгації  «Програми протидії захворюванню на туберкульоз у місті Чернігові у 2012-2016 роках», на 2017-2021 роки буде розглянуте.

Питання збільшення фінансування на протидію захворюванню на туберкульоз неодноразово піднімалось громадськістю.  З ініціативи “Центру політичних студій та аналітики”, 24 грудня минулого  року, у Чернігові, відбувся круглий стіл на тему: “Чи знайдуться гроші у бюджеті, щоб захистити чернігівців від туберкульозу?”.

Під час круглого столу, участь у якому взяли провідні медичні фахівці та громадські активісти,  було обговорено, зокрема, і питання недостатнього фінансування з міського бюджету Чернігова закупівель препарату для дитячої туберкулінодіагностики(туберкуліну).

Так, на придбання туберкуліну протягом 2015 року було виділено лише 20 000 грн. Тож, якщо кошти будуть виділені в повному обсязі, то можна говорити про збільшення фінансування у більш ніж 10 разів.

Громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» планує і в подальшому боротись з проблемою захворювання на туберкульоз у місті Чернігові, та допомагати комунікації громадян з владою та медичними установами.

Матеріал підготовлений за фінансової підтримки Програмної ініціативи “Громадське здоров’я» Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту  “Місцеві бюджети під контролем громадських і пацієнтських організацій.

Показати кнопки
Сховати кнопки