He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Чому онкохворі Вінниччини не можуть отримувати адекватний курс променевої терапії? | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Стандартами діагностики та лікування онкологічних хворих передбачено проведення променевої терапії з метою забезпечення комбінованого та комплексного лікування онкохворих. Наявне сьогодні у Вінницькій області, у Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансері, радіотерапевтичне обладнання представлено лише одним гамма-терапевтичним дистанційним апаратом, який задіяний до 18 годин на добу, – заявили під час прес-конференції в рамках Всеукраїнського проекту «Місцеві бюджети під контролем громадських та пацієнтських організацій».

Щорічно в умовах радіологічного відділення ВОКОД одержує променеву терапію більше 2,5 тис. пацієнтів. Співробітники радіологічного відділення через обмеженість доступу до лікувального обладнання вимушені працювати із 6.00 ранку до 24.00 год, а іноді – до 2.00 ночі щоденно без вихідних днів, лише для того, щоб забезпечити променевим лікуванням усіх потребуючих пацієнтів. Щодня на єдиному апараті опромінюється 99% онкохворих, які підлягають променевому лікуванню, це майже 130 хворих, при нормі – 50-60 пацієнтів. Це приводить до зношення єдиного апарату в області (Вінницька область єдина в Україні, де в закладі обласного значення, працює один гамма-терапевтичний апарат).

Лист на Департамент охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА-1Лист на Департамент охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА-2

Станом на кінець ІІІ кварталу 2015 року, в умовах ВОКОД фактично завершені роботи по спорудженню  прибудови до радіологічного відділення (захисний бункер), на раніше заплановане встановлення лінійного прискорювача програмою «Онкологія».

Проте складна фінансово-економічна ситуація в Україні внесла свої корективи, разом з тим кошти на добудову приміщення радіологічного відділення для встановлення лінійного прискорювача виділила Вінницька обласна Рада. Фактично вони на сьогодні повністю освоєні. Проблема в придбанні лінійного прискорювача залишається відкритою.

Лист на Міністерство охорони здоров'я України-1Лист на Міністерство охорони здоров'я України-2

У випадку придбання лінійного прискорювача, біля 30-40% (800-900) пацієнтів в рік зможуть отримувати лікування на сучасному світовому рівні.

Це дасть можливість розвантажити  єдиний гамма-терапевтичний апарат, налагодити нормальний ритм роботи у відділенні та технічного обслуговування обладнання, адже з розрахунку 1 апарат на 250 тис. населення Вінниччини (за нормативами МАГАТЄ та ВООЗ) має працювати 6 сучасних комплексів дистанційної променевої терапії.

Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. №130-р про концепцію розвитку ядерної медицини на період до 2017 року це питання є однією із проблем, котра потребує розв’язання в нашому регіоні.

Подія відбулася за підтримки МФ “Відродження”

Показати кнопки
Сховати кнопки