Стандартами діагностики та лікування онкологічних хворих передбачено проведення променевої терапії з метою забезпечення комбінованого та комплексного лікування онкохворих. Наявне сьогодні у Вінницькій області, у atlanta hawks Jerseys retro Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансері, радіотерапевтичне обладнання представлено лише одним гамма-терапевтичним дистанційним апаратом, який задіяний до 18 годин на добу, – заявили під час прес-конференції в рамках Всеукраїнського проекту «Місцеві бюджети під контролем громадських та пацієнтських організацій».

Щорічно в умовах радіологічного відділення ВОКОД одержує променеву терапію більше 2,5 тис. пацієнтів. Співробітники радіологічного відділення через обмеженість доступу до atlanta hawks Jersey cheap лікувального обладнання вимушені працювати із 6.00 ранку до 24.00 год, а іноді – до 2.00 ночі щоденно без вихідних днів, лише для того, щоб забезпечити променевим лікуванням усіх потребуючих пацієнтів. Щодня на єдиному апараті опромінюється 99% онкохворих, які підлягають променевому лікуванню, це майже 130 хворих, при нормі – 50-60 пацієнтів. Це приводить до зношення єдиного апарату в області (Вінницька область єдина в Україні, де в закладі обласного значення, працює один гамма-терапевтичний апарат).

Лист на Департамент охорони здоров'я та курортів Вінницькоі? ОДА-1Лист на Департамент охорони здоров'я та курортів Вінницькоі? ОДА-2

Станом на кінець ІІІ кварталу 2015 року, в умовах ВОКОД фактично завершені роботи по спорудженню  прибудови до радіологічного відділення (захисний бункер), на раніше заплановане встановлення лінійного прискорювача програмою «Онкологія».

Проте складна фінансово-економічна ситуація в Україні внесла свої корективи, разом з тим кошти на добудову приміщення радіологічного відділення для встановлення лінійного прискорювача виділила Вінницька обласна Рада. Фактично вони на сьогодні nba atlanta hawks Jersey повністю освоєні. Проблема в придбанні лінійного прискорювача залишається відкритою.

Лист на Міністерство охорони здоров'я Украі?ни-1Лист на Міністерство охорони здоров'я Украі?ни-2

У випадку придбання лінійного прискорювача, біля 30-40% (800-900) пацієнтів в рік зможуть отримувати лікування на atlanta hawks Jersey kent bazemore сучасному світовому рівні.

Це дасть можливість розвантажити  єдиний гамма-терапевтичний апарат, налагодити нормальний ритм роботи у відділенні та технічного обслуговування обладнання, адже з розрахунку 1 апарат на 250 тис. населення Вінниччини (за нормативами МАГАТЄ та ВООЗ) має працювати 6 сучасних комплексів дистанційної променевої терапії.

Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. №130-р про концепцію розвитку ядерної медицини на період до 2017 року це питання є однією із проблем, black atlanta hawks Jerseys mutombo котра потребує розв’язання в нашому регіоні.

Подія відбулася за підтримки МФ “Відродження”

Показати кнопки
Сховати кнопки