He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Чому нас так легко обдурити. Перше відео з курсу “На чисту воду” | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Що змушує нас вестися на маніпуляції політиків? Чому кожна реформа обростає десятками міфів? Які технології використовують політики і ЗМІ, щоб ці міфи та маніпуляції розганяти?

Ми починаємо серію навчально-розважальних відео «На чисту воду», де будемо говорити саме про це: як саме нас дурять і що потрібно знати, щоб на це не вестися. У першому, вступному відео ми говоримо про те, що саме всередині нашого мозку робить нас схильними до обману.

Про еволюцію мозку, системи, що працюють всередині нього і те, як саме все це дозволяє, щоб нами маніпулювали. Здавалось би, до чого тут Олег Вінник? 🙂

Показати кнопки
Сховати кнопки