Центр «Ейдос» з 18 по 20 травня проводив в Чернівцях тренінг для журналістів та громадських діячів «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ» (за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією).

Протягом 3-х днів тренери розвінчували міфи освітньої та медичної реформи. А також навчали журналістів нових методів написання та поширення матеріалів.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Лесюк, який був тренером, розповів журналістам про мережу медичних установ, яка вже затверджена в Києві та буде розвиватися в Чернівецькій області. Юрій відповів учасникам на десятки питань стосовно проблем та досягнень впровадження медичної реформи.

Про освітню реформу розповідала директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації – Оксана Палійчук. Оксана описала процес створення мережі опорних шкіл, процес вступу дітей до першого класу та вирішення питання закупівлі шкільних автобусів.

Крім того журналісти разом з тренерами розібрали, як готувати цікаві та якісні статті.

Голова Центру «Ейдос» та керівник проекту Віктор Таран зазначив: «Аналогічні тренінги будуть проводитись по всіх регіонах України протягом цього року. В кінці травня проведемо в Житомирі, а на початку червня – в Києві та Кам’янці-Подільському.  Запрошуємо журналістів з цих регіонів до участі».

Наприкінці заходу організатори оголосили про початок конкурсу журналістських матеріалів на тему медичної та освітньої реформи, який триватиме до грудня 2018 року. Автори кращих матеріалів будуть відзначені на великому форумі у Києві.

Слідкуйте за деталями щодо проведення наступних шкіл на нашому сайті.  

Показати кнопки
Сховати кнопки