He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Більше півсотні лікарень не публікують у відкритому доступі наявні ліки, придбані за бюджетний кошт | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Міністерство охорони здоров’я України та активісти Ейдос: Центр політичних студій та аналітики провели моніторинг використання лікарнями на місцях Система публічних електронних закупівель ProZorro. Також було проаналізовано, які із лікарень не публікують наявні у них ліки, charles barkley phoenix suns Jersey закуплені за державні кошти.

На основі цих досліджень, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун звернулася із відкритими листами до цих лікарень, інформуючи їх про те, як вони можуть стати більш відкритими та навівши приклади успішних кейсів публічності.

“Команда МОЗ усіма силами намагається зробити медицину України сучасною, відкритою і, що найголовніше, якісною. cheap phoenix suns Jerseys adidas Однак, далеко не на всі процеси можна впливати з центру. Часто phoenix suns Jersey booker ми потребуємо допомоги на місцях від кожного з вас. Саме активні громадяни мають цікавитися, чому державні кошти витрачаються не прозоро? Чому відсутні ті чи інші ліки? Давайте разом працювати над покращенням медицини в Україні!” – звернулася до громадян пані Супрун.

У свою чергу експерт Центру Гліб Канєвський на своїй Facebook-сторінці також звернувся wholesale phoenix suns Jerseys for kids до активістів на місцях: “Команда пані Уляни Супрун уже взяла в опрацювання перелік лікарень, які через якісь причини не хочуть відкривати інформацію перед пацієнтами. Втім, і принципові пацієнти не мають сидіти, склавши руки. Адже реформи розпочинають міністри, але втілюють їх в життя звичайні люди. Тому контролюйте, як і за скільки закуповуються у ваших містах ліки. Тисніть, аби департаменти вчасно публікували інформацію про доступні phoenix suns Jersey charles barkley препарати. А головне вимагайте, щоб вас забезпечили всім безкоштовно, що закуплено за наші бюджетні гроші”.

 

 

1-page-001 1-page-002 2-page-001 2-page-002 2-page-003 2-page-004 3-page-001 3-page-002

Показати кнопки
Сховати кнопки