«Антикорупційна мафія» – це інтелектуальна гра, що відображає модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом–бюджетом міста. Гра розвиває навички роботи в команді, уміння аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення.


 

Головна мета гри: для жителів міста – виявити та кинути за грати корупціонерів, для корупціонерів – вкрасти весь бюджет міста або змусити жителів міста кинути один одного за грати за підозрою корупції.

Під час гри учасники отримують основні знання щодо принципів функціонування бюджету міста, роботи правоохоронних органів, судової системи, органів місцевого самоврядування та діяльності громадських активістів.

Бажаний вік аудиторії – від 14 років. Кількість учасників – від дев’яти до п’ятнадцяти (оптимально – дванадцять осіб). Досвід гри в класичну «Мафію» бажаний, проте необов’язковий.

Гра дає учасникам уявлення про інструменти боротьби з корупцією, підтверджує важливість ролі кожного у цій боротьбі та навчає бути пильними, уважними та мислити критично та налагоджувати співпрацю з однодумцями.

Якщо ви хочете отримати гру для вашої організації або закладу, заповніть форму:

https://forms.gle/TvgGsDmrG5mNhUsZ8

Ми також радимо подивитись відео-інструкції, в яких експерти Центру «Ейдос» детально розповіли про ігровий набір, правильну підготовку до гри та  особливості ігрових ролей. А також поділились порадами для модераторів: як вирішувати складні ситуації та проводити обговорення гри.

Відео-інструкції ви можете знайти за посиланням:
https://bit.ly/3kI2L8m

Під час проведення «Антикорупційної мафії» вам також знадобляться методичні матеріали, які містять інформацію про те, як працює система антикорупційних органів, як громада може контролювати та захищати власний бюджет, як громадські активісти запобігають корупції та що може зробити кожен із нас. Завантажити матеріали можна тут:
http://eidos.org.ua/vydannya/nastilna-hra-yak-instrument-antykoruptsijnoji-prosvity/

Гра розроблена Центром “Ейдос” в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID_ВзаємоДія  завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Україна.

Показати кнопки
Сховати кнопки