Що спільного між депутатами місцевих рад та Верховної Ради? Доступ до сесії – ілюзія демократії чи спосіб обійти систему? Електронні петиції – чому вони не працюють? На ці та ще багато запитань ми дамо відповідь 30 жовтня о 14:00 у приміщенні ІА «Укрінформ» на прес-конференції «Прозорі Ради: що об’єднує Балогу та Філатова?».

Протягом 2014-2016 років Верховною Радою було ухвалено ряд законів, покликаних змінити на краще роботу рад на місцях: усунути корупцію та зробити ради більш відкритими для громадян. Експерти Центру «Ейдос», який входить до коаліції «Прозорі Ради», провели моніторинг імплементації цих норм у 2017 році. Під час прес-конференції вони представлять результати дослідження та розкажуть у яких місцевих радах найкраще та найгірше втілюють антикорупційні норми. Також буде представлено рейтинг і наведено приклади найбільш кричущих фактів порушення законодавства на місцях.

Учасники:

Віктор Таран – голова Центру «Ейдос»

Дарія Слизьконіс – експерт Центру «Ейдос», координатор Коаліції “Прозорі Ради”

Гюнель Бабакішієва – юрист Центру “Ейдос”

Іван Омелян – регіональний координатор Реанімаційного Пакету Реформ

Також на презентації будуть присутні координатори із регіонів, які поділяться реальними кейсами з областей.

Щоб долучитися до прес-конференції, заповніть форму https://goo.gl/forms/nbej39Pkfuq76yIg2

 

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект “Посилення коаліції РПР”) в рамках виконання проекту “Прозорі Ради: адвокасі кампанія з імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами”, який впроваджується Центром “Ейдос”.

Показати кнопки
Сховати кнопки