He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Анонс. Прес-конференція «Прозорі Ради: що об’єднує Балогу та Філатова?» | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Що спільного між депутатами місцевих рад та Верховної Ради? Доступ до сесії – ілюзія демократії чи спосіб обійти систему? Електронні петиції – чому вони не працюють? На ці та ще багато запитань ми дамо відповідь 30 жовтня о 14:00 у приміщенні ІА «Укрінформ» на прес-конференції «Прозорі Ради: що об’єднує Балогу та Філатова?».

Протягом 2014-2016 років Верховною Радою було ухвалено ряд законів, покликаних змінити на краще роботу рад на місцях: усунути корупцію та зробити ради більш відкритими для громадян. Експерти Центру «Ейдос», який входить до коаліції «Прозорі Ради», провели моніторинг імплементації цих норм у 2017 році. Під час прес-конференції вони представлять результати дослідження та розкажуть у яких місцевих радах найкраще та найгірше втілюють антикорупційні норми. Також буде представлено рейтинг і наведено приклади найбільш кричущих фактів порушення законодавства на місцях.

Учасники:

Віктор Таран – голова Центру «Ейдос»

Дарія Слизьконіс – експерт Центру «Ейдос», координатор Коаліції “Прозорі Ради”

Гюнель Бабакішієва – юрист Центру “Ейдос”

Іван Омелян – регіональний координатор Реанімаційного Пакету Реформ

Також на презентації будуть присутні координатори із регіонів, які поділяться реальними кейсами з областей.

Щоб долучитися до прес-конференції, заповніть форму https://goo.gl/forms/nbej39Pkfuq76yIg2

 

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект “Посилення коаліції РПР”) в рамках виконання проекту “Прозорі Ради: адвокасі кампанія з імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами”, який впроваджується Центром “Ейдос”.

Показати кнопки
Сховати кнопки