He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

85 630 осіб в день відвідують єдиний портал публічних коштів E-data | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

15 вересня 2015 року в Міністерстві фінансів відбулася знакова подія.Керівництво Міністерства фінансів, Верховної Ради та Адміністрації Президента презентували єдиний портал публічних коштів E-data, який покликаний відкрити інформацію про всі витрати держави, – розповідає у своїй колонці short sleeve hoodie men nba Jerseys для LB.ua наш експерт Віктор Мазярчук.

Минуло 235 днів і уже можна підбити перші результати роботи порталу, яка здійснюється зараз в тестовому режимі. Тут розглянемо інформацію про кількість платіжних доручень, які розміщуються на порталі та кількість його відвідувань.На E-data можна подивитися інформацію про більше ніж 18 000 000 транзакцій, які здійснювалися державою з 15 вересня 2015 року. Так, наприклад womens nba Jerseys 6 травня Державною казначейською службою було передано на портал інформацію про 54 000 платіжних доручення. На малюнку зображено щоденну кількість транзакцій, яку передає Державна казначейська служба на портал.

мазік

Джерело: інформація розрахована автором на основі даних Державної казначейської служби України

Середній щоденний показник таких документів, інформація по яких передається на портал, становить в районі 150 nba Jerseys wholesale 000 платіжних доручень.

Цікаво, що п’ять найбільших платежів, які були здійсненні державними органами в травні є платежі Пенсійного фонду пов’язані з оплатою пенсій та інших соціальних видатків.

maz1

Щоденне відвідування порталу у травні становить майже 14000 відвідувачів щодня. У вихідні середня відвідуваність становить 4 000 осіб, в той час, як в робочий день піднімається до 30 000 осіб, які відвідують даний портал. Така динаміка відвідувань порталу пов’язана з тим, що розпорядники та отримувачі бюджетних коштів наповнюють customized nba Jerseys uk інформацією про використання коштів власні кабінети.

У квітні середня відвідуваність становила 33 000 осіб в день. У вихідні цей показник зменшувався customized nba Jerseys nz до 3 000 осіб, в той час, як в робочі піднімався до 40 000.

maz2

28 квітня 2016 року був зафіксований історичний максимум по кількості відвідувачів в день який становив 85 630 осіб.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки