He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Моніторинг виконання Закону «Про доступ до публічної інформації» | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

З червня 2011 року Центр «Ейдос» здійснює Всеукраїнський моніторинг виконання норм Закону «Про доступ до публічної інформації» місцевими органами влади. У вересні-листопаді 2015 року ми провели найбільш комплексне та масштабне дослідження відкритості влади на місцях.

Моніторингом було cleveland cavaliers Jersey id roblox охоплено 120 міських рад по всій країні (вибірка склала по 5 міських рад у кожній області України), до кожної з них надіслано п’ять типів запитів та отримано 405 листів-відповідей. На їх основі було складено рейтинг найбільш відкритих та найбільш закритих місцевих рад. Також було оцінено якість наповнення сайтів. Для цього було використано як кількісні, так і якісні показники.

У підсумку середній рейтинг відкритості та прозорості за областями варіюється в широкому діапазоні – від 1,78 бала до 4,69. Трійкою областей-лідерів стали Дніпропетровська, Волинська та Хмельницька. Їх можна назвати «недостатньо відкритими». А от Житомирська, Луганська та Кіровоградська залишилися в аутсайдерах і є «частково закритими».

Дослідження показали, що на кожному п’ятому офіційному сайті невеликого міста України немає інформації про адресу розташування, телефон чи електронну пошту міської ради. Ще гірша ситуація з контактними даними посадових осіб у цих радах: лише кожен восьмий мер має власний імейл. Також ми зіткнулися з проблемою неробочих електронних адрес – від дев’яти міських рад листи поверталися.

доступ

За результатами моніторингу, що тривав у п’ять етапів протягом десяти тижнів з вересня 2015 року, була встановлена середня оцінка відкритості органів місцевої влади України, яка склала 3,11 бали. cheap cleveland cavaliers Jerseys 2017-2018 Це говорить про те, що в цілому органи місцевого самоврядування з точки зору доступу до публічної інформації наразі є мінімально відкритими.

Після оприлюднення загального звіту, кожній із областей експертами центру “Ейдос” було розіслано рекомендації для підвищення рівня відкритості і спеціально підготовлений посібник «Як cleveland cavaliers Jersey schedule забезпечити доступ до публічної інформації: шпаргалка для розпорядників».

Було розіслано 600 інформаційних запитів до 120 міських рад усіх регіонів України.

доступ2

У рамках проекту був оновлений сайт “Знати, щоб діяти” (access-info.org.ua). Завдяки зручним сервісам сайту, користувачі у декілька кліків можуть оскаржити порушення Закону про доступ та передати цю інформацію до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Зокрема, на сайті розміщено шаблони скарг. Вони сформовані за найбільш поширеними типами порушень. Тепер, щоб створити скаргу необхідно лише заповнити декілька рядків на сайті, слідуючи підказкам nike cleveland cavaliers Jersey і скачати готову скаргу.

Також на сайті працює мапа порушень Закону, на яку можна буде нанести звіти про ненадання або неналежне надання інформації. Активісти Центру «Ейдос» будуть збирати інформацію з карти, опрацьовувати її cleveland cavaliers Jersey colors та передавати до Офісу Уповноваженого ВР України з прав людини, який, відповідно до Закону, займається порушенням права на доступ до інформації.

Результатом оскарження буде поновлення порушеного права (надання запитуваної інформації), або адміністративне покарання порушника-розпорядника публічної інформації.

Сайт також містить ряд корисних напрацювань, які були зібрані за більш, ніж 4 роки аналізу виконання Закону на місцях (посібники, моніторинги, методології тощо).

Показати кнопки
Сховати кнопки