He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Моніторинг закупівель у медичній та військовій сферах | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

У сфері державних закупівель Центр “Ейдос” прийняв рішення сконцентрувати свої зусилля на двох напрямках, поліпшення ситуації в яких є найбільш критичним для України – медицині та армії.

Інфографіка розроблена за фінансової підтримки МФ «Відродження» в рамках проекту «Підвищення ефективності проведення державних закупівель для забезпечення потреб Антитерористичної операції»

Протягом року Центр системно перевіряв закупівлі військових частин Збройних сил України, Національної гвардії та частин МВС, а також закупівлі ліків та іншого медичного обладнання у кількох пілотних областях. Були перевірені тисячі тендерів, з яких у 238 були знайдені порушення. Центр системно оскаржував такі закупівлі через заяви до правоохоронних органів, депутатські запити тощо. Завдяки пильності експертів Центру вдалося привести до відповідності законним нормам cleveland cavaliers Jersey patch закупівлі на понад 120 мільйонів гривень.

Гліб_final

Інший важливий результат – оптимізація системи державних закупівель армії та медичних установ. Протягом року Центр проводив навчанні у сфері держзакупівель для учасників конкурсних торгів, надавав пропозиції та рекомендації, більшість з яких були враховані. Для пояснення найскладніших елементів держзакупівель експерти напрямку також розробили навчальні посібники про проведення тендерів у військовій та медичній сферах.

Дослідницька робота у сфері держзакупівель вилилася у два аналітичних документи з пропозиціями оптимізації системи тендерів у медичній та військовій сферах. Ці аналітичні записки використовувались під час слухань у Верховній раді та потрапили cleveland cavaliers Jerseys for kids на стіл до кожного з депутатів.

Експерти Центру активно долучилися і до адвокатування змін до Закону про держзакупівлі, який суттєво спростив закупівлі і для потреб АТО. Військові частини нарешті отримали право без конкурсу проводити закупівлі під час мобілізації. Таким чином, мінімальний строк від дати оголошення про проведення переговорів до підписання договору з обраним підрядником скоротився з 30 до 7 kids cleveland cavaliers Jerseys днів.

Іншою перемогою стало те, що завдяки діям експертів Центру та активістів cheap cleveland cavaliers Jerseys navy інших громадських організацій вдалося зупинити прийняття законопроекту №1551 про зміни lebron james cleveland cavaliers Jersey до Закону про держзакупівлі, який створював ряд значних корупційних ризиків. Прийняття закону активно лобіювалося Кабінетом Міністрів. Завдяки злагодженій дії громадських організацій, Уряд пішов на поступки і відкликав свій законопроект.

В рамках дослідження закупівель експерти Центру опублікувати 16 антикорупційних журналістських розслідувань. Медійний розголос навколо цих розслідувань дозволив відмінити корупційні тендери.

Показати кнопки
Сховати кнопки