У липні 2015 р. для сприяння відкритості органів місцевого самоврядування на прохання департаменту містобудування і архітектури Київської міської державної адміністрації експерти Центру на волонтерських засадах модерували серію громадських обговорень щодо реконструкції трьох київських парків (Сирецький, Солом’янський та Березовий гай).

У рамках обговорень громадяни у міні-групах напрацьовували перелік проблем та пропозицій по облаштуванню парків і наносили побажання на карту-схему. Після цього представники груп презентували результати роботи перед іншими городянами. Експерти департаменту містобудування та архітектури КМДА використали отриману інформацію при складанні фінального проекту реконструкції парків і значну частину отриманих побажань від мешканців міста уже втілили в життя.

47_big

Апробовану з експертами Центру систему громадських обговорень спеціалісти КМДА продовжили використовувати і в інших парках Києва. Сподіваємось, що з часом відкритий діалог між КМДА та городянами буде лише поглиблюватися.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки