He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

70% внутрішньо переміщених осіб не знають своїх прав | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Центр політичних студій та аналітики провів круглий стіл “Внутрішньо переміщені особи – права громадян та обов’язки держави”. Під wholesale team italy Jerseys kids час нього було презентовано дослідження Центру “Забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб на локальному рівні”, яке проводилося у 6 областях (Запорізька, Харківська, Полтавська, Херсонська, Дніпропетровська, Львівська). Як стверджують експерти Центру, більшість переселенців не можуть отримати допомогу, через те, що не знають про свої прав.

Повну інформацію по дослідженню ви можете завантажити за посиланнями:

1  4  2  5  3

Ольга Будник, виконавчий директор Центру політичних студій та аналітики розповіла про проблеми з якими зіштовхнулися експерти під час дослідження питання захисту прав ВПО: “Ми зіштовхнулися із тим, що близько 70% внутрішньо переміщених осіб не знають своїх прав. Але іще однією проблемою є те, що чиновники на місцях не одразу можуть пояснити на що можуть претендувати переселенці, а, отже, не можуть кваліфіковано допомогти їм”.

Однією із головних проблем стало те, що не ведеться чіткий облік внутрішньо переміщених осіб, не обліковуються їх потреби, відповідно не може бути напрацьований узгоджений план їх забезпечення. Так, за різними даними Team Italy Jersey кількість ВПО в Україні сьогодні налічує від 1 до 2 мільйонів осіб. Така ситуація склалася у зв’язку із процедурними ускладненнями при реєстрації статусу переселенця та відсутністю єдиної бази ВПО.

“По факту виходить так, що більшість із внутрішньо переміщених осіб і досі мають проблеми із реєстрацією через велику кількість законодавчо неврегульованих моментів. Це, у свою чергу, не дає права претендувати на якусь соціальну допомогу від держави,” – стверджує Ольга Будник.

Одним із найскладніших питань є надання житла для ВПО. У Cheap Team Italy Jerseys 2014 році, щоб частково вирішити проблему переселенців у забезпеченні житлом, уряд прийняв постанову «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг». andrea belotti team italy Jersey Згідно цієї постанови, працююча особа отримує 442 гривень на місяць, а дитина та пенсіонери 884 гривні, але не більше 2400 гривень на сім’ю. Для цього уряд у бюджеті 2015 року заклав 3,36 мільярда гривень. Лідерство у зверненнях за таким видом державної допомоги складають міста-обласні центри: Харків – 57362, Дніпропетровськ – 26659, Запоріжжя – 11336, Полтава – 6379.

“Ми готові відстоювати права людей, які лишилися без дому, пліч-о-пліч із громадськістю, але часто на місцях ми бачимо спротив чиновників, який, на жаль, не в наших силах подолати. Необхідно більш чітко прописати усі норми в законах, що стосуються переселенців аби ніхто не міг на свій лад їх інтерпретувати,” – підкреслила Керівник відділу з питань дотримання прав ВПО секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Наталія cheap team italy Jerseys kids Тімоніна.

Також під час круглого столу представники Центру політичних студій та аналітики презентували ряд пропозицій по вдосконаленню законодавства стосовно переселенців.

Показати кнопки
Сховати кнопки