Фото: презентація “Карти комунального майна» у Білій Церкві (facebook.com/officalpageBilaTserkva)

У рамках впровадження системи «Відкритий бюджет», за допомогою якого громадяни мають можливість відслідковувати, яким чином міська влада здійснює акумулювання, розподіл і використання коштів міського бюджету, у Білій Церкві сьогодні, 18 травня, запрацювала «Карта комунального майна».

За словами керуючого справами виконавчого комітету Сергія Пустового, «крім зручності та можливості прозоро відслідковувати процеси використання майна комунальної власності, ця платформа дасть можливість залучати до співпраці представників бізнесу, рекламуючи вільні площі, які можуть бути здані в оренду та, відповідно, наповнювати міський бюджет.

«Тому цей модуль є вигідним для міської ради, бізнесу та громади», – зазначив Пустовий.

Фото: презентація “Карти комунального майна» у Білій Церкві (facebook.com/officalpageBilaTserkva)

Окрім того, карта дасть можливість швидко та повно показати, які об’єкти знаходяться у власності громади, кому вони здаються в оренду, на яких умовах, яке їх цільове призначення, а також, яким рішенням міської ради це було дозволено.

Фото: експерт Центру “Ейдос Володимир Тарнай (facebook.com/officalpageBilaTserkva)

Зацікавлені громадяни та підприємці на одному ресурсі зможуть це з’ясувати, а також побачити, які ще є вільні приміщення, що здаються в оренду та на яких умовах.

 

«Відкритий бюджет» – це простий, зручний та зрозумілий формат презентації бюджетної інформації. На єдиному порталі у формі інфографіки громадянин може ознайомитися з основниим бюджетними показниками свого міста або області, скачати необхідні документи тощо.

Детальніше ознайомитися з наповненням та використанням коштів міського бюджету можна за посиланням: https://openbudget.in.ua/widgets/town/profile/55a807d96b61730709ee2000?locale=uk&fbclid=IwAR30Vi0fjAWBAbfSAq9tNm8-FsOh7jI-XxvxAWDswdZCGg1w3hDlgjlhmfU

Показати кнопки
Сховати кнопки