Центр “Ейдос” оголошує тендер на постачання послуги з організації харчування учасників (2 кава-паузи та фуршет) семінару щодо “Забезпечення належного рівня доступу до публічної інформації центральними органами виконавчої влади” в Секретаріаті КМУ 04 квітня 2019 року у м. Київ на виконання проекту “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “Взаємодія!” завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). 

Учасники тендеру: юридичні особи, які здійснюють відповідну діяльність, згідно КВЕД

Обсяг роботи та терміни:
Передбачається, що постачальник послуг надасть послуги з  харчування учасників 04.04.2019 року, в кількості 80 осіб у м.Київ, (вул. Грушеввського 12/2, СКМУ).

Вимоги щодо харчування:  

Харчування складається з 2 кава-пауз та фуршету без алкоголю на 80 осіб.
Перша кава-пауза – 10.30-11.00;
Посилена кава-паза/фуршет – 14.00-15.00;
Друга кава-пауза – 17.30-18.00;

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

– комерційну пропозицію, яка містить розрахунок вартості послуг, включаючи оренду обладнання та оплату роботи обслуговуючого персоналу та меню;

– для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копії свідоцтва платника єдиного податку.

Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою office@cpsa.org.ua  до 29 березня 2019 року,  включно  до 19.00 із вказаною в темі листа датою заходу.

Показати кнопки
Сховати кнопки