Центр “Ейдос” оголошує тендер на постачання послуги з організації навчальних заходів в Києві та Київській області.

Мета тендеру: обрати постачальника послуг з організації навчальних заходів.

Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та здійснюють відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить проведення школи «Агенти змін.Діти» в період з 11-13.02.2019 року  для 22-ти учасників віком 13-16 років та 15 тренерів, а також 14-16.02.2019 року для 20 -ти учасників віком 13-16 років та 7 тренерів   в Києві або Київська область в рамках проекту  «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту».

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).  

Вимоги до потенційних постачальників послуг

  • Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  • Тендерну пропозицію, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг харчування та проживання, бажано вказати вартість конференц залу у вибраному готелі. Також прохання вказати приблизний розрахунок транспортних витрат для 9 осіб (за деталями звертатись по електронній адресі вказаній нижче);
  • Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копії свідоцтва платника єдиного податку.

Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою office@cpsa.org.ua  до 06 лютого 2019 року  включно із зазначеною темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчального заходу».

Показати кнопки
Сховати кнопки