На минулому тижні пройшов 4-й заключний етап Вищої Політичної Школи. Протягом 4-х днів говорили про майбутнє з цікавими спікерами: доктором філософських наук Євгеном Бистрицьким, футурологами Сергієм Дацюком та Олексієм Жмеренецьким, директором Інституту Міжнародних Демократій Сергієм Тараном, Ігором Семиволосом з Центру близькосхідних досліджень, архітектором Анною Бондар, аналітиком Романом Корнилюком, експертами Сергієм Кошманом, Сашком Кульчицьким, Михайлом Чаплигою та Тарасом Бебешком.

“Якщо перші три етапи показали, яким можна зробити сьогодення і готували до появи нових трендів, потроху зсували горизонт сприйняття світу. То четвертий етап перевернув той горизонт, привідкрив завісу майбутнього, для характеристики якого ще не винайшли слів. Ми отримали знання того, яким має бути світ майбутнього, як його зробити дружнім до людини й таким, що пасуватиме нашим нащадкам”, – зазначив Денис Шабанін, Криворізький державний педадогічний університет.

Учасники ставили театральні постановки на тему “Майбутнє, в якому я мрію жити”, літали на космічному кораблі на планети з різними політичними устроями від ноократіх до демархії, а також представляли свою візію світу через 50 років. 

“Створити власну модель майбутнього, у якому хотілося б жити, за одну ніч?! Фантастика? – можемо, вміємо і вже це довели! На 4-му етапі ми говорили про глобальні виклики перед світом у ХХІ столітті, місце України у світі майбутнього та про те, якими ж будуть міста у майбутньому. Вели дискусії, вчилися, «ламали» голови та все одно рухалися вперед,” –  пише Альона Дмитренко, ВГО «Солідарна молодь» в Чернігівській області.

А ви вже були на ВПШ? Якщо ні, тоді ми йдемо до вас! Слідкуйте за новинами та подавайтесь наступного року.

 

 

Показати кнопки
Сховати кнопки