Токмацька міська рада, що на Запоріжжі приховала свою адресу для запитів громадян, вказавши адресу іншої міськради. Цей drake night toronto raptors Jerseys факт вдалося виявити під час дослідження, яке проводять експерти Центру «Ейдос» у регіонах.

Під час Cheap Toronto Raptors Jerseys опрацювання відповідей на запити, експерти виявили лист від Кам’янець-Подільської міської ради, хоча вона не потрапила у вибірку. Після перевірки, у Центрі виявили, що на wholesale toronto raptors Jerseys 2017-2018 сайті Токмацької міської ради Запорізької області, яка була обрана toronto raptors Jerseys cheap для моніторингу, вказаний е-мейл для запитів Кам’янець-Подільської міськради. Це і стало причиною помилки, атакож є прямим порушенням закону про доступ до інформації.

re1

re2

Моніторинг забезпечення права знати органами місцевої влади в рамках Платформи «Омбудсмен+» проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення cheap toronto raptors Jerseys complete в України».

Показати кнопки
Сховати кнопки